masáže petra, Masáže sportovní a rekondiční, Masáž horkými lávovými kameny, Lymfatická masáž, Anticelulitidová masáž, Baňkování, Medové baňkování, Havajská masáž, Čínská tlaková masáž šíje a hlavy, Aromamasáže

     Masáže
 

 

Masáž horkými lávovými kameny
(Magic Hot stones)

 

 

   masáže stimulují krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxují a harmonizují organismus, prohřívají celé tělo, napomáhají detoxikaci organismu a také vyrovnávají energii v těle. Kameny se nejenom přikládají, ale provádí se jimi i tlaková masáž.

 

 

  

   Málokterá masáž dokáže navodit takové pocity jako právě masáž horkými lávovými kameny. Proto je ve světě tak žádaná.

 

   O blahodárném účinku kamenů ze ztuhlé lávy věděli už před 5000lety staří Mayové. K povzbuzujícím masážím celého těla a k léčebným rituálům používali vyhlazené čedičové oblázky z mořských hlubin prosycené mořskou solí.Ty totiž v kombinaci s horkem dokáží v těle neskutečně probudit energii. Masáže prováděné pomocí teplých kamenů nebo přikládáním vzácných kamenů na tělo byly oblíbené také u starých Inků, v Mezopotámii, v Indii a u Indiánů.

 

 

   Určitě si dovedete představit příjemné teplo lávových kamenů, které svojí vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy, působí blahodárně na mysl a perfektně uvolňují zatuhlé svaly. Teplo a speciální masážní techniky dokonale uvolní mysl, zbavují stresu a napětí. Kameny se nejenom přikládají, ale provádí se jimi i tlaková masáž.

 

   Masáž s kameny výborně stimuluje krevní a lymfatický systém. K této masáži se využívá speciálních lávových kamenů, které výborně akumulují teplo (na rozdíl od říčních kamenů) a zároveň se díky tomu uvolňují některé látky, které přispívají k urychlení regenerace tkání.

 

  Lávové kameny mají mimořádně energetickou vibraci. Tato vlastnost je využívána na odstraňování blokád bodů na meridiánech a rozproudění energie v našem těle.

 

   Teplo kamenů a jejich vlnění působí přes energetická centra v našem těle na energetické cesty – meridiány, které vedou od konečků prstů na nohách ke všem vnitřním orgánům našeho těla. Při zdravotních problémech bývají tyto meridiány zablokované – neprůchodné. Člověk se cítí unavený, podrážděný, vyčerpaný a nemocný. Právě horké kameny můžou povzbudit činnost orgánů. Znovu obnovený tok energie člověka uklidní, odplaví z těla toxiny a stres. Nastartuje se očistný proces, detoxikace a dojde k celkové regeneraci těla a potažmo i mysli.

 

 

  * Horký tlak z kamenů proniká mimo jiné také do svalů, kde dochází i uvolnění křečí, rozpouštění bolesti, ztuhlosti a regeneraci

     tkání..

  * Zlepšuje se celkový krevní oběh, posiluje se lymfatický a imunitní systém.

  * Teplo reguluje trávení a zrychluje metabolizmus.

  * Masáž lávovými kameny výrazně pomáhá také při odstraňování problémů se spánkem, koncentrací a neschopností se uvolnit, při

     klimakterických potížích.

  * Neméně důležitý je vynikající relaxační účinek masáže na psychiku.Doporučuje se proto lidem, kteří jsou pod neustálým tlakem

     nuceni v každém okamžiku podat špičkový výkon.

 

   Kontraindikace:

 

   - hypersensitiva na teplo

   - infekční onemocnění, záněty, horečka, pooperační stavy

   - poranění, modřiny, kožní problémy, sluneční popáleniny

   - křečové žíly

   - onemocnění srdce, vysoký krevní tlak

   - epilepsie, diabetes melitus

   - silná a bolestivá menstruace, těhotenství

  

   Báječně si odpočinete a ještě dlouhou dobu po masáži budete cítit teplo.

 

  

 

 

ZPĚT

 

 

   
 
 (c) 2008 Všechna práva vyhrazena

Bihaja design