masáže petra, Masáže sportovní a rekondiční, Masáž horkými lávovými kameny, Lymfatická masáž, Anticelulitidová masáž, Baňkování, Medové baňkování, Havajská masáž, Čínská tlaková masáž šíje a hlavy, Aromamasáže

     Jarní očista těla
 
Očista organismu pomocí ovocných a zeleninových šťáv
   
  24 hodin bude vaše tělo vstřebávat pouze zdravé šťávy, proto bude mít dost prostoru pro vyloučení odpadních látek z těla.
   
Tato metoda je založena pouze na pití ovocných a zeleninových šťáv v průběhu jednoho dne, kdy dojde k pročišťování organizmu, z těla se odstraňují odumřelé buňky a toxické látky usazující se v organismu a dochází k rychlé regeneraci celého těla.
Zvyšuje se samočistící schopnost orgánů, které se podílejí na vylučování. Zažívací orgány jsou ušetřeny trávení, protože ovocné a zeleninové šťávy jsou snadno natráveny a vstřebány.
Tělo pak může tyto šťávy a živiny v nich obsažené hned po vypití začít vstřebávat. Proto jsou šťávy účinné i u lidí se silně zanesenými střevy, u kterých je to mnohdy jediný způsobem přijímání správné výživy, protože jejich trávící ústrojí není schopné pevnou potravu zpracovat a dostat si z ní potřebné látky.

Tato kůra stimuluje hormonální systém, zlepšuje psychický stav, omlazuje organismus, zlepšuje stav pokožky, pozitivně ovlivňuje nadváhu, nemoci pohybového ústrojí, zvyšuje sexuální aktivitu a přináší příliv energie.

K této proceduře používáme zásadně čerstvě vymačkané- odšťavněné ovoce a zeleninu, tedy NIC, co by prošlo tepelnou úpravou!!!

Odšťavňujte cokoli chcete, každému bude vyhovovat něco jiného. Šťávy pijte pomalu.
Během dne vypijete přibližně čtyři až osm sklenic ovocné či zeleninové šťávy, doplněných vodou.
Je nezbytné k tomu pít hodně vody, protože voda pomáhá proplachovat vaše zažívací ústrojí. Po skončení procedury se snažte nadále zdravě stravovat a mějte vyvážený jídelníček.
Pití šťáv samozřejmě v malém množství můžete zařadit pravidelně do své životosprávy.
Den před očistou jezte co nejzdravěji -zeleninu, ovoce, celozrnnou rýži či těstoviny. Vynechejte zpracované potraviny, mléčné výrobky, kofein, nikotin a alkohol.Při této kůře nepřijímáme jinou potravu než šťávy.
   
  Použít můžeme například:
Citrusová šťáva
rozpouští hleny a toxická nánosy v těle a ve střevech. je silnější než kyselina vinná či jablečná!!!
Jablečná šťáva
odvádí jedovaté látky ve střevě z těla ven, podporuje imunitu. Pro očistu zvolíme jablkovou dietu. Po tři dny jíme pouze jablka/ u kupovaných oloupeme slupku kvůli chemickému ošetření /. Denně sníme 1,5kg a k nim vypijeme 2 l čisté vody. Tento postup nás zbaví toxinů a hned se budeme cítit lépe.
Šťáva z červené řepy
skvěle čistí a posiluje játra
Mrkvová šťáva
posiluje srdce, cévy a sliznice, zvyšuje odolnost organismu

 

 

 
   
 
 
 (c) 2008 Všechna práva vyhrazena

Bihaja design